Obecní úřad Moravany

www.obec-moravany.cz

kontaktikon1

Vítání občánků nově!!!!

Z důvodu změny zákona o evidenci obyvatel nemohou obce a města od začátku roku využívat údaje z matriky o nově narozených dětech.

foto c. 15

Rodiče, kteří se chtějí společenské akce vítání občánků se svými ratolestmi zúčastnit, se musí nově přihlásit sami na podatelně obecního úřadu v Moravanech, kde vyplní „Žádost o zapsání dítěte do seznamu vítaných občánků obce Moravany“.

Prosíme tímto rodiče dětí narozených v období od října 2014 do března 2015 s trvalým pobytem v Moravanech, kteří mají o vítání občánků zájem, aby se do 31. 3. 2015 dostavili na obecní úřad, kde jim budou sděleny bližší informace.

V případě, že se rodiče na obecní úřad nedostaví, nebude jim zaslána pozvánka na vítání občánků.

Do budoucna bude na stránkách obce www.obec-moravany.cz ke stažení formulář „Žádost o zapsání dítěte do seznamu vítaných občánků obce Moravany“.

upozorneni vyber poplatky odpady 2019 banner maly

upozorneni svozy odpady 2019 banner maly