Oblastní charita Pardubice hledá zdravotní sestru do domácí zdravotní a hospicové péče v Holicích a okolí na hlavní pracovní poměr i DPP.
Oblastní charita Pardubice hledá pro pečovatelskou službu v Holicích a Moravanech sociálního pracovníka na plný úvazek.
Oblastní charita Pardubice hledá pro pečovatelskou službu v Holicích a Moravanech sociálního pracovníka na plný úvazek a brigádnici především na odpolední a víkendové služby.
Podnikáte v okolí a máte vizitku na Vaše služby? Pošlete nám ji a my ji zde ZDARMA zveřejníme! Čtěte dál