Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s Veřejnou vyhláškou na projednání návrhu zprávy o uplatňování a změny územního plánu Moravany č. 1 / 2019.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 4/2019 obce Moravany schválené radou obce.
Obec informuje o nových dokumentech na úřední desce se zavěrečným účtem hospodaření DSO Rozšíření vodovodu Chroustovice za rok 2018 včetně příloh.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s opatřením obecné povahy na přechodnou úpravu provozu, uzavírku železničního přejezdu Turov a Slepotice.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s návrhem opatření obecné povahy na přechodnou uzavírku silnice a přejezdu mezi obcí Uhersko a místní částí Městec.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou v podobě oznámení vydání aktualizace zásad č. 2 územního rozvoje Pardubického kraje.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s návrhem opatření obecné povahy na přechodnou přechodnou úpravu provozu označením prováděných prací v ulici 9. května.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou stavebního povolení na dešťovou kanalizaci, kanalizační stoku a vodovodní přípojku.
Zveme Vás na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná v pondělí 24. 6. 2019 od 17.00 hodin v zasedací místnosti OÚ v Moravanech. Přesný program najdete v detailu článku.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se zprávou výsledku přezkoumání hospodaření Obce Moravany za rok 2018.

upozorneni vyber poplatky odpady 2019 banner maly   upozorneni svozy odpady 2019 banner maly