Pozor Obecní úřad Moravany z důvodu čerpání řádné dovolené ve středu 4. 7. 2018 neúřaduje. Děkujeme za pochopení.
Zveme Vás na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná ve středu 27. 06. 2018 od 17.00 hodin v zasedací místnosti OÚ Moravany. Přesný program najdete v detailu článku.
Obec informuje o nových dokumentech na úřední descese se závěrečným účtem a zprávou výsledku přezkoumání hospodaření Obce Moravany za rok 2017.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č.1 Svazku obcí Loučná na rok 2018.
Obec informuje o nových dokumentech na úřední desce se závěrečným účtem a zprávou o výsledku hospodaření Svazku obcí Loučná za rok 2017.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desku s informacemi o jmenování pověřence pro ochranu osobních údajů.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou opatřením obecné povahy na přechodnou úpravu provozu, uzavírku silnice v místní části Podbor.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s informacemi o záměru pronájmu místnosti v Senior centru Moravany.
Obec informuje o nových dokumentech na úřední desce se zavěrečným účtem svazku obcí Loučná za rok 2017.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s oznámením záměru prodeje stavebních pozemků z k. ú. Platěnice.