Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou oznámením o nalezení střelné zbraně uložené na Krajském ředitelství policie Pardubického kraje.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou stevbního povolení na prodloužení inž. sítí Moravany pro výstavbu 6 domů.
Obecní úřad Moravany pořádá ve středu 29. 5. 2019 ZDARMA sběr nebezpečných odpadů ve všech částech obce.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s informacemi voličům o místě a době konání voleb do Evropského parlamentu v obci Moravany 24. a 25. 5. 2019.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s oznámením záměru prodeje pozemku s parcelním č. 45/3 z k. ú. Moravany nad Loučnou.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 2/2019 obce Moravany schválené radou obce.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou oznámením o zahájení stavebního řízení na prodloužení inž. sítí Moravany pro výstavbu 6 domů.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s oznámením schválené výše ceny stočného za odvádění odpadní vod veřejnou kanalizací pro rok 2019.
Na úřední desce byl zveřejněn dokument s Veřejnou vyhláškou od Finanční úřadu oznamující zpřístupnění seznamu daňových subjektů nepřihlášených k platbě daně za nemovité věci 2019 prostřednictvím SIPO.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s oznámením o svolání prvního zasedání okrskových volebních komisí v Moravanech pro volby do EU 2019.

upozorneni vyber poplatky odpady 2019 banner maly   upozorneni svozy odpady 2019 banner maly