Výstup z katastru nemovitostí

Vydávání ověřených výstupů z katastru nemovitostí

Co dostanete:

• úplný nebo částečný výstup z listu vlastnictví k nemovitostem či parcelám v jakémkoli katastrálním území v České republice

Co potřebujete znát:

• katastrální území, číslo listu vlastnictví, parcelní číslo požadované nemovitosti, stavební parcelu, číslo popisné, popisné číslo domu ale i přesné číslo bytu. Pro snímky z katastrální mapy či výpis vlastnictví nemovitého majetku v České republice je třeba se obrátit na pracoviště Katastrálního úřadu.

upozorneni vyber poplatky odpady 2019 banner maly   upozorneni svozy odpady 2019 banner maly