Ředitelství silnic a dálnic ČR hledá nové kolegy na volné pracovní pozice

Automechanik, Pravy (84-2021)

Čím se u nás budete zabývat

• Provádění středních oprav automobilů včetně seřizování chodu motorů, oprav a seřizování vzduchových, hydraulických a elektrických systémů.
  • Obsluha akumulátorovny, olejového hospodářství, pneuservisu, svařovny, kompresorovny, zdvihacího zařízení, montážní jámy a vzduchotechniky.
  • Provádění oprav a údržby osobních, dodávkových, nákladních automobilů a mechanizmů, vedení příslušné dokumentace, včetně evidence PHM.
  • Řízení motorových vozidel pro přepravu nákladů, jejichž nejvyšší přípustná hmotnost převyšuje 12 000 kg.
  • Řízení vysokozdvižného vozíku a provádění jeho technické údržby (po zaškolení).
  • Provádění veškerých prací při údržbě, opravě a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a silnice I. třídy a jejich příslušenství.
  • Plnění úkolů souvisejících se stavebními úpravami na trase dálnice a silnice I. třídy v letním i zimním období.

Co od Vás očekáváme

• Střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. B, C, E
  • Strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Dopravně psychologické vyšetření
  • Samostatnost, pečlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího

Co nabízíme

• Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Příplatek za směnný provoz, po zapracování přiznání osobního příplatku
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, příspěvek formou Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou a s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky
6. platová třída dle NV ČR č. 300/2019 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, zvláštní příplatek, příplatek za směnný provoz. Dále možnost osobního příplatku a odměn.

Odpovědět na inzerát

Dělník dálniční údržby (40-2021)

Čím se u nás budete zabývat

• Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
  • Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
  • Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
  • Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
  • Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
  • Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace.

Co od Vás očekáváme

• Střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
  • Strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou
  • Dopravně psychologické vyšetření
  • Samostatnost, pečlivost
  • Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
  • Zdravotní způsobilost bez omezení

Co nabízíme

• Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Příplatek za směnný provoz, po zapracování přiznání osobního příplatku

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr

Platové podmínky

Bližší informace na tel. 725 997 960 v pracovních dnech od 6:00 do 14:30 hod.

Odpovědět na inzerát

POPLATKY A SVOZ ODPADU 2021

!!! U P O Z O R N Ě N Í !!!

Upozorňujeme občany, kteří doposud neuhradili
poplatek za svoz odpadů a nemají na popelnici
nalepenou známku na rok 2021, že jim
od měsíce května 2021 nebude popelnice vyvezena

!   !   !

Poplatek můžete uhradit na OÚ Moravany ještě
v pondělí 10. května 2021 a činí 550 Kč na osobu.

Poplatky za odpad se vybírají

1. 2. 2021 - 30. 4. 2021

v kanceláři obecního úřadu v Moravanech v úředních hodinách.

Po dobu vládních opatření jsou upraveny úřední hodiny na
Po, St: 9-11 a 14-17 hod

CENA ZA ODPADY 2021

550,- Kč
Osoby s trvalým pobytem a cizinci s trvalým pobytem delším než 90 dnů v obci Moravany, Moravanský, Turov, Platěnice, Čeradice.

550,- Kč
Osoby bez trvalého pobytu, které na území obce vlastní stavbu nebo nemovitost, kde není přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

Děti do 3 let, 3. dítě do 18. let, poplatník, který se dlouhodobě nezdržuje v  obci 6 po sobě jdoucích měsíců.

SBĚRNÝ DVŮR MORAVANY

logo dso rozsireni vodovodu chroustovice 2020