Obecní úřad Moravany

www.obec-moravany.cz

kontaktikon1

Vítání občánků nově!!!!

Z důvodu změny zákona o evidenci obyvatel nemohou obce a města od začátku roku využívat údaje z matriky o nově narozených dětech.

foto c. 15

Rodiče, kteří se chtějí společenské akce vítání občánků se svými ratolestmi zúčastnit, se musí nově přihlásit sami na podatelně obecního úřadu v Moravanech, kde vyplní „Žádost o zapsání dítěte do seznamu vítaných občánků obce Moravany“.

Prosíme tímto rodiče dětí narozených v období od října 2014 do března 2015 s trvalým pobytem v Moravanech, kteří mají o vítání občánků zájem, aby se do 31. 3. 2015 dostavili na obecní úřad, kde jim budou sděleny bližší informace.

V případě, že se rodiče na obecní úřad nedostaví, nebude jim zaslána pozvánka na vítání občánků.

Do budoucna bude na stránkách obce www.obec-moravany.cz ke stažení formulář „Žádost o zapsání dítěte do seznamu vítaných občánků obce Moravany“.

POPLATKY A SVOZ ODPADU 2021

Poplatky za odpad se vybírají

1. 2. 2021 - 30. 4. 2021

v kanceláři obecního úřadu v Moravanech v úředních hodinách.

CENA ZA ODPADY 2021

550,- Kč
Osoby s trvalým pobytem a cizinci s trvalým pobytem delším než 90 dnů v obci Moravany, Moravanský, Turov, Platěnice, Čeradice.

550,- Kč
Osoby bez trvalého pobytu, které na území obce vlastní stavbu nebo nemovitost, kde není přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

Děti do 3 let, 3. dítě do 18. let, poplatník, který se dlouhodobě nezdržuje v  obci 6 po sobě jdoucích měsíců.

SBĚRNÝ DVŮR MORAVANY

logo dso rozsireni vodovodu chroustovice 2020

ROZŠÍŘENÍ
VODOVODU