Právě probíhá aktualizace strategie MAS Region Kunětické hory a máte šanci vyjádřit se k projektům, které by mohla místní akční skupiny v letech 2021-2027 podpořit. Přijďte na přátelská diskuzní setkání nebo jen vyplňte dotazník. Více v detailu.
Máte vyčištěné komínky, zima se nám pomalu a jistě blíží. Pan Vratislav Karel z Holic, který se zaměřuje na kontroly, vyčištění a další kominické práce, vám touto cestou chce nabídnout své služby. Více v detailu.
Chcete koupit zelí, brambory, cibule nebo česnek? Jakub Samuhel, mladý zemědělec z Platěnska u Moravan, který se zaměřuje na rostlinnou výrobu, vám touto cestou chce nabídnout své vypěstováné produkty od 1. 10. 2020. Více v detailu.
Hledáte práci, firma Mostr z Prachovic u Dašic hledá nové kolegy na pozice svářeč, zámečník, soustružník a pracovník kovovýroby i bez vyučení.
Nový dokument na úřední desce se stížností zaměstnanců základní školy v Moravanech a výsledkem šetření od České školní inspekce.
Oblastní charita Pardubice hledá zdravotní sestru do domácí zdravotní a hospicové péče v Holicích a okolí na hlavní pracovní poměr i DPP.
Oblastní charita Pardubice hledá pro pečovatelskou službu v Holicích a Moravanech sociálního pracovníka na plný úvazek.
Oblastní charita Pardubice hledá pro pečovatelskou službu v Holicích a Moravanech sociálního pracovníka na plný úvazek a brigádnici především na odpolední a víkendové služby.
Podnikáte v okolí a máte vizitku na Vaše služby? Pošlete nám ji a my ji zde ZDARMA zveřejníme! Čtěte dál

POPLATKY A SVOZ ODPADU 2020

!!! POZOR !!!
POPLATEK ZA ODPADY
JE SPLATNÝ JEN
DO 31. 5. 2020

Z provozních důvodů se poplatky za odpad vybírají

3. 2. 2020 - 30. 4. 2020

na obecním úřadě v Moravanech ve dnech:

pondělí a středa
8,00 – 11,00
13,00 – 17,00
úterý a čtvrtek
8,00 – 11,00.

CENA ZA ODPADY 2020

500,- Kč fyzická osoba přihlášená k trvalému pobytu v obci Moravany, Moravanský, Turov, Platěnice, Čeradice.
500,- Kč fyzická osoba bez trvalého pobytu v obci, která na území obce vlastní stavbu nebo byt, kde není přihlášena k trvalému pobytu žádná fyzická osoba.

- v některých případech je možné zajistit osvobození od poplatků, více informací naleznete v dokumentaci pod odkazy v závěru této zprávy

Květen

Červen