Obec informuje o dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou v podobě opatření obecné povahy na úpravu provozu označením na silnici III/32247 v k.ú. Moravanský.
Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desku s informacemi o záměru pronájmu části pozemku p. č. 78/4 v k. ú. Moravany nad Loučnou o výměře 144m2.
Obec informuje o vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s oznámením 5. kola záměru prodeje zasíťovaných pozemků v rozvojové lokalitě Z21 v Moravanech nad Loučnou .
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 4/2021 obce Moravany schválené radou obce.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se zprávou o výsledku přezkoumání hospodaření DSO Rozšíření vodovodu Chroustovice za rok 2020.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s výkazem pro hodnocení plnění rozpočtu DSO Rozšíření vodovodu Chroustovice za rok 2020.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se závěrečným účtem Rozšíření vodovodu Chroustovice za rok 2020.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozvahou a výkazem zisku a zrát DSO Rozšíření vodovodu Chroustovice za rok 2020.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č.1/2021 svazku obcí DSO Rozšíření vodovodu Chroustovice.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se závěrečným účtem obce Moravany za rok 2020.

POPLATKY A SVOZ ODPADU 2021

!!! U P O Z O R N Ě N Í !!!

Upozorňujeme občany, kteří doposud neuhradili
poplatek za svoz odpadů a nemají na popelnici
nalepenou známku na rok 2021, že jim
od měsíce května 2021 nebude popelnice vyvezena

!   !   !

Poplatek můžete uhradit na OÚ Moravany ještě
v pondělí 10. května 2021 a činí 550 Kč na osobu.

Poplatky za odpad se vybírají

1. 2. 2021 - 30. 4. 2021

v kanceláři obecního úřadu v Moravanech v úředních hodinách.

Po dobu vládních opatření jsou upraveny úřední hodiny na
Po, St: 9-11 a 14-17 hod

CENA ZA ODPADY 2021

550,- Kč
Osoby s trvalým pobytem a cizinci s trvalým pobytem delším než 90 dnů v obci Moravany, Moravanský, Turov, Platěnice, Čeradice.

550,- Kč
Osoby bez trvalého pobytu, které na území obce vlastní stavbu nebo nemovitost, kde není přihlášena k trvalému pobytu žádná osoba.

Děti do 3 let, 3. dítě do 18. let, poplatník, který se dlouhodobě nezdržuje v  obci 6 po sobě jdoucích měsíců.

SBĚRNÝ DVŮR MORAVANY

logo dso rozsireni vodovodu chroustovice 2020

ROZŠÍŘENÍ
VODOVODU