Obec oznamuje vyvěšení nového dokumentu na úřední desce s informacemi o vyhlášení 5. výzvy na kotlíkové dotace v Pardubickém kraji.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou v podobě opatření obecné povahy na uzavírku silnice III/322 69 mezi obcí Horní Roveň a Čeradice.
Obec Moravany informuje o uzavření sběrného dvora v Moravanech dne 28. 09. 2019.
Zveme Vás na veřejné zasedání zastupitelstva obce, které se koná v pondělí 23. 9. 2019 od 17.00 hodin v zasedací místnosti OÚ v Moravanech. Přesný program najdete v detailu článku.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se změnou rozpočtu ZŠ Moravany č. 1/2019.
Obec Moravany informuje o novém dokumentu na úřední desce s rozpočtovým opatřením č. 5/2019 obce Moravany schválené radou obce.
Obec informuje o novém dokumentu na uřední desce s výzvou vlastníkům nemovitostí a dalším oprávněným, kteří nejsou označeni v katastru nemovitostí dostatečně určitě.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce se Závěrečným účtem a zprávou o výsledku přezkoumání hospodaření Svazku obcí Loučná za rok 2018.
Obec informuje o novém dokumentu na úřední desce s veřejnou vyhláškou v podobě opatření obecné povahy k obnově a zalesňování lesů.
Oznámením o uzavření Obecního úřadu dne 6. 9. 2019 z důvodu přerušení dodávky energie.

upozorneni vyber poplatky odpady 2019 banner maly   upozorneni svozy odpady 2019 banner maly