Obecné informace a ceník

Projekt Czech POINT (Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál) poskytuje občanům možnost získat ověřené výstupy z níže uvedených registrů, umožňuje také přijetí podání podle živnostenského zákona.

Poskytované služby

1. Katastr nemovitostí
  2. Obchodní rejstřík
  3. Živnostenský rejstřík
  4. Rejstřík trestů
  5. Bodové hodnocení osoby z centrálního registru řidičů
  6. Seznam kvalifikovaných dodavatelů z informačního systému o veřejných zakázkách
  7. Registr účastníků provozu ma isoh ("modul autovraky informační systém odpadového hospodářství")
  8. Výpis z insolvenčního rejstříku
  9. Autorizovaná konverze dokumentů
  10. Datové schránky
  11. Přijetí podání podle živnostenského zákona (§ 72)

Ověřený výstup je vydán na počkání po zaplacení správního poplatku, platí se na místě v hotovosti. Pracoviště CzechPOINT nejsou určena k nahlížení do rejstříků, ale pouze k vystavení ověřeného výstupu z příslušného rejstříku. Tento ověřený výstup se stává veřejnou listinou. Za údaje, které žadatel z výstupu získá, nese právní odpovědnost (např. ve vztahu k zákonu o ochraně osobních údajů). Žadatel musí znát určité identifikační údaje o subjektu, ke kterému chce získat výstup.

Ověřené výstupy lze pořídit na Úřadu obce Moravany, dveře č. 1 - podatelna

PO, ST 8:00 -11:00 a 13:00 - 17:00

ÚT, ČT 8:00 -11:00

Vydávání ověřených výstupů z Katastru nemovitostí, Obchodního rejstříku, Rejstříku živnostenského podnikání, výpisy bodového hodnocení osoby jsou zpoplatněny správním poplatkem dle části I položky 3 písm. d) zákona č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích, ve znění pozdějších předpisů.

Vydávání ověřeného výstupu z Rejstříku trestů je zpoplatněno správním poplatkem dle části I položky 10 písm. a) zákona č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích, ve znění pozdějších předpisů).

Správní poplatky:

Za vydání ověřeného výstupu je vybírán správní poplatek ve výši 100,-Kč (1-5 stran). Každá další strana je účtována dle zákona o správních poplatcích (50,-Kč).

POPLATKY A SVOZ ODPADU 2020

Z provozních důvodů se poplatky za odpad vybírají

3. 2. 2020 - 30. 4. 2020

na obecním úřadě v Moravanech ve dnech:

pondělí a středa
8,00 – 11,00
13,00 – 17,00
úterý a čtvrtek
8,00 – 11,00.

CENA ZA ODPADY 2020

500,- Kč fyzická osoba přihlášená k trvalému pobytu v obci Moravany, Moravanský, Turov, Platěnice, Čeradice.
500,- Kč fyzická osoba bez trvalého pobytu v obci, která na území obce vlastní stavbu nebo byt, kde není přihlášena k trvalému pobytu žádná fyzická osoba.

- v některých případech je možné zajistit osvobození od poplatků, více informací naleznete v dokumentaci pod odkazy v závěru této zprávy

Květen

Červen