Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Nepřetržitá výluka na železniční trati číslo 010 Kolín – Česká Třebová

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o nepřetržité výluce na železniční trati číslo 010 Kolín – Česká Třebová, která bude probíhat ve dnech 3. prosince 2023 od 7:00 hod. až 7. prosince 2023 do 18:00 hod. v úseku Pardubice hlavní nádraží – Kostěnice.
Následně bude probíhat na stejné trati ve dnech 8. prosince 2023 od 7:00 hod. až 13. prosince 2023 do 18:00 hod.nepřetržitá výluka v úseku Přelouč – Pardubice hlavní nádraží.

Výluky jsou z důvodu jednokolejného provozu za účelem montáže trakčního vedení.

Dopravce České dráhy, a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Ve dnech 3. až 7. prosince 2023 budou vlaky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Pardubice hl. n. – Kostěnice a opačně.
Ve dnech 8. až 13. prosince 2023 budou vlaky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Přelouč – Pardubice hl. n. a opačně.
Náhradní autobusová doprava bude vždy organizována v časech dle výlukového jízdní řádu, pro úsek Přelouč – Pardubice hl. n. jsou z důvodu změny jízdního řádu v průběhu výluky (od 10. 12. 2024) vydány výlukové jízdní řády dva.

Upozornění
Po dobu výluk nebude v úseku s náhradní autobusovou dopravou garantována služba uvedená v jízdním řádu u jednotlivých vlaků – tzn. „Přeprava spoluzavazadel“.
Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy.

Za komplikace způsobené výlukami se omlouváme.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com